Hakkımızda

Hakkımızda

BAZISI SADECE ÜRÜN KAPLAR.
BİZ, YILLARIN BİRİKİMİNİ KATIYORUZ.

Hikayemiz, 2009 yılında 4 kişilik bir ailenin; hem teknoloji hem de zanaatin gücünden beslenen kaplama sektörüne adım atmasıyla başladı. İlk olarak altınla işe başladık ve bu değerli madene hakkını teslim etmek için varımızla yoğumuzla çalıştık. Yoğun AR-GE projelerimiz, farklı sektörlerle başlattığımız işbirlikleri ve uzman ekibimiz sayesinde, kısa sürede Türkiye züccaciye sektörünün %85’ine hakim hale geldik. Altın Kaplamacı olarak, kısa bir süre sonra iş alanlarımıza gümüş kaplamayı da ekledik. Endüstriyel ve dekoratif gümüş çözümleri ile hizmet verdiğimiz sektör sayısını da hızla artırmayı başardık.

Günümüzde başarının yolunun, teknolojiyi takip etmekten ve dünyadaki gelişmeleri doğru okumaktan geçtiğine inanıyoruz. Buradan hareketle, 2013 yılından itibaren; sanayi endüstrisinde kullanım alanı giderek artan PVD kaplama ile ilgili olarak yoğun araştırma çalışmalarımıza başladık. Gerekli makine ve teçhizat alımının ardından, 2017 yılında otomotivden züccaciyeye; birçok sektörde PVD kaplama alanına adım atarak, kısa zamanda bu alanda da uzmanlığımızı kanıtladık.

Kaplama alanında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olarak; işimiz konusunda ilk günkü heyecanımızı yaşıyoruz. 2009 yılında 4 kişilik bir aile olarak başlattığımız hikayemizi, bugün 20 kişilik, uzman bir aile olarak sürdürüyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.